Buğra Kılıçak

Musicman

1984 yılı İstanbul doğumlu Buğra Kılıçak Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi mezunudur. İlkokul yıllarında klasik gitarla tanışmıştır müzik eğitimini uzun süre kendi çalışarak sonrasında ise özel derslerle (Alp ersönmez ve Raci Pişmişoğlu) sağlamıştır.

 

Modern müzik akademisinde bas gitar bölümü sertifika programını tamamlayıp burada da Volkan Hürsever, Güç Başar Gülle, Cem Konuk ile çalışmıştır.Birkan Şener vasıtası ile Tarık Sezer ile tanışmış ve orkestrasında da eşlik etmektedir.. Şuan bir çok sanatçı ve gruba sahne ve kayıtlarda çalmaktadır.

 

Sahnede ve kayıtta çalıştığı sanatçı ve gruplar:
Asya, Moral, Flat Five, Aloha, Milestone, Fair Play, Olcayto, Ahmet Tuğsuz, Özer Atik,Vedat Sakman,Baha,Demet Sağıroğlu, Zeynep Dizdar, Erkan Güleryüz, Barış Kömürcüoğlu, Lara, Sibel Mirkelam, Soner Arıca, Yankı Alper,Berksan, Reyhan Karaca, Serdar Şenel, Selçuk Yapar, Levent Dörter, Turhan Yükseler (Caprice,Deniz Yükseler), Melis Sökmen (Caprice), Sinan Akçıl, Ebru Yaşar, Onur Mete, Ege, Öykü Gürman, Tarık Sezer Orkestrası, Ayla Çelik, Jale, Kubilay Kan, Işın Karaca, Betül Demir, Deniz Seki, Majeste, Yaşar, Soul Stuff, Gülşen, Gökhan Özen…

 

Çaldığı albümler ve şarkılar:
Cihan Güçlü -Full (Peri ve Zaman hariç)
http://www.ttnetmuzik.com.tr/album/Ama/57169
Keremcem- Oyun, Masal Gibiydin
http://www.ttnetmuzik.com.tr/album/Hayata/245881
Havva Karakaş- Full
http://www.havvakarakas.com/
Mabel Matiz- Hercai Menekşe, Zaman (perdesiz bas)
http://www.ttnetmuzik.com.tr/album/Mabel_Matiz/248075
Moral- Full album
http://www.myspace.com/moralmuzik
Erkan Güleryüz, Murat Başaran, Yücel, Barış Kömürcüoğlu, Yaşar

http://www.myspace.com/bugrakilicaktr
http://www.youtube.com/bugrakilicak

 

 

bugra01.jpg
bugra02.jpg
bugra03.jpg
bugra04.jpg
bugra01.jpg
bugra02.jpg
bugra03.jpg
bugra04.jpg